Hakkimizda

Biz Kimiz? 
2004 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu Nakliyat hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık isminin Siverek Nakliyat hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine Nakliyat sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

İster evinizi ister ofisinizi taşıyacak olun, neticede sizin için değerli eşyaların bir yerden başka bir yere gönderimini sağlayacaksınız. Bunun için de işini profesyonel şekilde yapan ve eşya toplamadan, ambalajlayıp paketlemeye kadar her işlemi sizin için yapan ve garanti kapsamında eşyalarını taşıyan Siverek Nakliyat firması size bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Siverek evden eve nakliyat ile sorunsuz, programlı ve kısa sürede bir taşınma işlemi gerçekleştirmeniz mümkün, ister şehir içi ister şehir dışı taşınmalarınızda eşyalarınız garanti kapsamında taşınmakta ve herhangi bir zararda, şirket bu zararı karşılamaktadır. Bütün bunlar düşünüldüğün Siverek Ev Taşıma sizin için en doğru tercih olacaktır.